Newsletter / TS Raport 
Zamów

Aktualności 

31 maja 2017

Spotkanie AMM - 30 czerwca 2017

Additive Manufacturing Meeting na Politechnice Wrocławskiej. Zapraszamy na cykl wykładów na temat technologii przyrostowych.

O godz. 11:30 odbędzie się prezentacja Ralfa Frohwerk / SLM Solution, “Automotive Key Targets for Selective Laser Melting (SLM) Series Part Production”.

Spotkanie odbędzie się na terenie kampusu Politechniki Wrocławskiej w budynku C-18 (Strefa Kultury Studenckiej) przy ul. Hoene-Wrońskiego 10, 50-370 Wrocław.

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu technologiami przyrostowymi i dynamicznie rozrastającemu się gronu użytkowników, Centrum Zaawansowanych Technologii Wytwarzania (CAMT-FPC), bazując na swoim doświadczeniu, wiedzy i pozycji w Polsce podjęło się organizacji spotkania obecnych i przyszłych użytkowników technologii Additive Manufacturing (AM).

Głównym celem spotkania jest budowa platformy wymiany wiedzy i doświadczeń między ośrodkami naukowo-badawczymi i przemysłowymi w obszarze technologii AM. Szczególny nacisk podczas spotkania zostanie położony na zagadnienia z obszaru modelowania CAx, wytwarzania, nowych materiałów, rozwoju procesów oraz ich aplikacji.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.3dmeeting.pl

Program do pobrania poniżej.

Na górę