Newsletter / TS Raport 
Zamów

Centrum wdrożeniowe WADIM PRO 

Zajmujemy się szeroko pojętym rozwojem produktu z tworzywa sztucznego. Taki rozwój obejmuje:

  • projekt detalu, konstrukcję narzędzia
  • optymalizację detalu i formy pod względem wydajności i rachunku ekonomicznego

Na początku przeprowadzane są analizy konstrukcyjne oraz technologiczne pozwalające unikać różnego rodzaju niespodzianek w procesie projektowania i produkcji narzędzi, a w dalszej kolejności w trakcie produkcji detali. 

Pracujemy na nowoczesnych obrabiarkach sterowanych numerycznie. Do kontroli jakości wykorzystujemy współrzędnościową maszynę pomiarową Contura Zeiss. W pełni zautomatyzowane Centrum wdrożeniowe wyposażone jest w sterowane numerycznie wtryskarki elektryczne JSW i hydrauliczne Dr. BOY, o sile zwarcia od 10T do 280T i gramaturze wtrysku do ok. 800 gram.

W ostatnim czasie szczególny nacisk położono na współpracę z firmami z branży motoryzacyjnej i medycznej. Stała inwestycja w rozwój systemu zarządzania umożliwiła zapewnienie mocy wytwórczych niezbędnych do terminowej realizacji zleceń oraz szybką reakcję na potrzeby klienta. Wdrożenia dla podmiotów farmaceutycznych zaowocowały budową nowej hali produkcyjnej Cleanroom o podwyższonej klasie czystości ISO 8.

KONTROLA JAKOŚCI
Kontrola jakości odbywa się na każdym etapie produkcji, począwszy od akceptacji pierwszej dobrej sztuki i zwolnienia do produkcji, kontroli w trakcie całego procesu produkcyjnego, a skoczywszy na zwolnieniu detali do wysyłki. Do kontroli jakości wykorzystujemy współrzędnościową maszynę pomiarową Contura Zeiss.

CERTYFIKATY

  • ISO 9001:2008
  • ISO/TS 16949:2008 - System zarządzania jakością dla wyrobów motoryzacyjnych

KONTAKT

11 kwietnia 2017
Centralny system podawania, podwyższona klasa czystości, monitoring mikrobiologiczny, monitoring ilości cząsteczek w powietrzu, 24 godzinna kontrola temperatury oraz wilgotności powietrza....
14 listopada 2015
Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii przyznała wyróżnienie podczas Koncertu "Serce za serce". Wadim Plast opracowuje technologię wtrysku elementów do pneumatycznej komory wspomagania serca, a także technologię wytwarzanie tytanowych i polimerowych elementów wirowej pompy wspomagania serca.
25 maja 2015

Rozwój konstrukcji na podstawie wyrobu „skrzynka na pieczarki”. Obniżenie kosztów wytwarzania pozwala na redukcję ceny i zwiększenie konkurencyjności wyrobu. Firmy, które zdecydują się na taki krok, będą z łatwością odnosiły sukcesy.

25 października 2012
Medal za Technologię wytwarzania elementów wtryskowych pulsacyjnych protez serca z nowoczesnych polimerów w ramach programu Polskie Sztuczne Serce.

Centrum wdrożeniowe

Symulacja
Symulacja
Projektowanie formy wtryskowej
Projektowanie formy wtryskowej
Wyrób końcowy
Wyrób końcowy

Na górę